Průmyslové televize

Průmyslové televize a kamerové systémy (CCTV)

Tyto systémy jsou nasazovány všude tam, kde je potřeba přehled a nepřetržité monitorování pohybu osob, automobilů nebo materiálu. Jedná se zejména o skladové prostory, výrobní procesy, benzinové čerpací stanice, haly s nekontrolovatelným pohybem většího množství osob, ale i ke střežení soukromých pozemků a objektů, garáží, nebo veřejného prostranství (kina, nádraží aj.)

Kamerové systémy jsou v současné době velmi oceňovanými pomocníky, protože nabízejí celou řadu možností, které jiné bezpečnostní systémy neumožňují. Naše společnost svým klientům navrhuje kamerové systémy jako jeden z prvků integrovaných systémů komplexní ochrany majetku. Tyto systémy zaznamenávají v současné době veliký rozvoj v oblasti bezpečnostní techniky i zvyšující se zájem ze strany investorů.

Velké zkušenosti máme i se zřizováním systémů průmyslových televizních okruhů ať už černobílých nebo barevných. Je možno plně uspokojit požadavky kteréhokoliv klienta s tím, že instalujeme systém jak pro jednu kameru, tak i velké systémy vyžadující pohyb kamer. Systém je možno doplnit o DVR záznamové zařízení nebo počítačovou techniku pro zajištění záznamu pohybu osob v chráněném prostoru. Naše firma je schopna instalovat i městské kamerové systémy, viz město Bohumín, Karviná ...

Kontaktujte nás

ECHO alarm, s.r.o.

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií, využívající k tomu technicky pokroková řešení, k plné spokojenosti zákazníka.


Sídlo firmy:

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel.: +420 596 126 580
Fax: +420 596 126 580

E-mail: echoalarm@echoalarm.cz

Provozovna:

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel.: +420 603 494 774

E-mail: echoalarm-praha@echoalarm.cz