Připojení EPS na PCO HZS MSK

Připojení EPS na PCO HZS

Jsme provozovateli zařízení dálkového přenosu (ZDP) pro připojení elektrické požární signalizace (EPS) na pult centralizované ochrany (PCO) Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) z objektů na území celého Moravskoslezského kraje. Výběrovým řízením ze strany HZS MSK jsme byli vybráni jako firma, která na své náklady zřídí PCO pro příjem signalizací EPS v celém kraji. V současné době máme jako jediná firma instalovaný PCO EPS u HZS MSK.

V případě požadavku na připojení EPS na PCO HZS MSK je nutno splnit Podmínky pro připojení elektrické požární signalizace prostřednictvím zařízení dálkového přenosu na pult centralizované ochrany umístěný na krajském operačním a informačním středisku Hasičského záchranného sboru kraje Moravskoslezského kraje. Více informací naleznete na: https://www.hzscr.cz/clanek/sluzby-pro-verejnost-pripojeni-eps-na-pco-zakladni-informace.aspx.

V případě požadavku připojení EPS na PCO HZS MSK, instalaci a provoz ZDP nebo podrobnějších informací, se obraťte na provozovatele ZDP na email: pco.spravce@echoalarm.cz.

Ke stažení:

Kontaktujte nás

ECHO alarm, s.r.o.

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií, využívající k tomu technicky pokroková řešení, k plné spokojenosti zákazníka.


Sídlo firmy:

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel.: +420 596 126 580
Fax: +420 596 126 580

E-mail: echoalarm@echoalarm.cz

Provozovna:

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel.: +420 603 494 774

E-mail: echoalarm-praha@echoalarm.cz