Aktuality

Vyjádření ECHO alarm, s.r.o. k aktuální situaci s výskytem koronaviru COVID-19.

16.3.2020

Vážený zákazníku, 

současná situace s šířením virového onemocnění Covid -19 ovlivňuje životy všech a nevyhne se ani našim firmám. Jsme připraveni i nadále dodávat naše produkty a řešení, musíme však přistoupit k určitým opatřením, které ochrání zdraví jak vás, našich zákazníků, tak nás, pracovníků firmy ECHO alarm, s.r.o.


Snažíme se chránit své zaměstnance i klienty, a proto v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 a vývojem situace v ČR prosíme naše zákazníky a klienty, aby pro objednávání, servisních zásahů, zasílání nabídek a objednávek zvážili, zda je osobní kontakt s našimi zaměstnanci nezbytný. Mnohé věci lze u nás vyřídit on-line. Můžete nás kontaktovat telefonicky, případně prostřednictvím e-mailu na: echoalarm@echoalarm.cz. Velmi se omlouváme, ale musíme omezit možnosti vzájemného fyzického kontaktu mezi osobami. Vážíme si vašeho zdraví i zdraví našich pracovníků. Obchodní schůzky pro následující týden rušíme.

V případě, že je osobní jednání opravdu nezbytné, kontaktujte, prosím, nejdříve našeho konkrétního zaměstnance a ověřte si, jaké jsou aktuální otevírací hodiny dané pobočky. Děkujeme Vám za pochopení a buďme k sobě, prosím, vzájemně ohleduplní.

Chceme vás ujistit, že provádíme veškerá možná opatření tak, abychom zajistili plynulost dodávek směrem k Vám. Jsme připraveni pracovat s maximálním nasazením tak, abychom co nejlépe splnili vaše požadavky.

Váš tým ECHO alarm, s.r.o.

Zpět

Kontaktujte nás

ECHO alarm, s.r.o.

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií, využívající k tomu technicky pokroková řešení, k plné spokojenosti zákazníka.


Sídlo firmy:

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel.: +420 596 126 580
Fax: +420 596 126 580

E-mail: echoalarm@echoalarm.cz

Provozovna:

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel.: +420 603 494 774

E-mail: echoalarm-praha@echoalarm.cz