Pulty centralizované ochrany

PCO - Pulty centralizované ochrany

PCO - pult centralizované ochrany EZS

K dnešnímu dni provozujeme pulty centralizované ochrany se zajištěným výjezdem zásahových skupin v Ostravě, Karviné, Bohumíně, Orlové. Jsme schopni dle požadavku zajistit napojení na PCO dle přání klienta.

PCO - pult centralizované ochrany EPS

Výběrovým řízením ze strany Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS SMK), jsme byli vybráni jako firma, která na své náklady zřídí PCO EPS v celém kraji.V současné době máme jako jediná firma instalované pulty centralizované ochrany EPS u HZS územních odborů pro celý Moravskoslezský kraj. Na výjezdy z podnětu EPS vyjíždějí na místo požáru profesionální hasičské záchranné sbory. Tyto pulty pomohly zachránit nemalé materiální hodnoty i lidské životy.

Na oba typy PCO se může zákazník napojit i když mu EPS instalovala jiná firma. Jedinou podmínkou je, aby elektronické systémy byly instalovány dle platných norem a byl na nich prováděn servis. Pro PCO používáme systémy RADOM, Telealarm, SGDR, NAM.

Kontaktujte nás

ECHO alarm, s.r.o.

ECHO alarm, s.r.o. usiluje o to, aby byla špičkovou společností, poskytující služby v oblastech zabezpečovacích systémů a informačních technologií, využívající k tomu technicky pokroková řešení, k plné spokojenosti zákazníka.


Sídlo firmy:

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel.: +420 596 126 580
Fax: +420 596 126 580

E-mail: echoalarm@echoalarm.cz

Provozovna:

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel.: +420 603 494 774

E-mail: echoalarm-praha@echoalarm.cz