Průmyslové televize a kamerové systémy (CCTV) 

Tyto systémy jsou nasazovány všude tam, kde je potřeba přehled a nepřetržité monitorování pohybu osob, automobilů nebo materiálu. Jedná se zejména o skladové prostory, výrobní procesy, benzinové čerpací stanice, haly s nekontrolovatelným pohybem většího množství osob, ale i ke střežení soukromých pozemků a objektů, garáží, nebo veřejného prostranství (kina, nádraží aj.)

Kamerové systémy jsou v současné době velmi oceňovanými pomocníky, protože nabízejí celou řadu možností, které jiné bezpečnostní systémy neumožňují. Naše společnost svým klientům navrhuje kamerové systémy jako jeden z prvků integrovaných systémů komplexní ochrany majetku. Tyto systémy zaznamenávají v současné době veliký rozvoj v oblasti bezpečnostní techniky i zvyšující se zájem ze strany investorů.

Velké zkušenosti máme i se zřizováním systémů průmyslových televizních okruhů ať už černobílých nebo barevných. Je možno plně uspokojit požadavky kteréhokoliv klienta s tím, že instalujeme systém jak pro jednu kameru, tak i velké systémy vyžadující pohyb kamer. Systém je možno doplnit o DVR záznamové zařízení nebo počítačovou techniku pro zajištění záznamu pohybu osob v chráněném prostoru. Naše firma je schopna instalovat i městské kamerové systémy, viz město Bohumín, Karviná ...

NABÍDKA SLUŽEB

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel. +420 603 494 774

echoalarm-praha@echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel. +420 596 126 580
Fax +420 596 126 580

echoalarm@echoalarm.cz


ECHO alarm, s.r.o. - ekatalog.czBezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) - ekatalog.cz

© 2006 - 2019 ECHO alarm, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Created by web-evolution.cz