Aktuality

7.1.2019 NOVINKA - Změna adresy pobočky v Praze!

Dovolujeme si Vás informovat, že 1.12.2018 došlo ke změně adresy naší pražské pobočky. Od výše uvedeného data nás naleznete na nové adrese: Office Park Hloubětín, Poděbradská 55/88, 190 00 Praha 9, Budova F.

7.1.2019 Hledáme pracovníky pro instalace slaboproudů EZS, EPS, CCTV pro lokalitu Ostrava a pro pobočku Praha!

Elektro-instalační firma s dlouholetou tradicí hledá pracovníky pro instalace slaboproudů EZS, EPS, CCTV, ER a SK pro lokalitu v Ostravě, ale i pro pobočku v Praze.
Práce na Hlavní pracovní poměr, případně na ŽL.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Požadujeme:  Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně, spolehlivost, aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou. Nutná znalost v oboru slaboproud, Excel, Word, mailová komunikace, internet. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a čistý trestní rejstřík a praxi v oboru.

Nabízíme:  Práce na Hlavní pracovní poměr, případně na ŽL. Solidní přístup, jednání, jistota pravidelného platu. Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu, slušné platové ohodnocení a benefity společnosti.

Kontakt: barvik@echoalarm.cz, nebo: +420 603 556 561

 

7.1.2019 Hledáme posilu našeho týmu na pozici TECHNIKA SERVISU PŘENOSU!

Elektro-instalační firma s dlouholetou tradicí hledá nového člena a posilu týmu na pozici TECHNIK SERVISU PŘENOSU, slaboproudých technologií EZS, EPS, CCTV, ER pro pobočku v Praze.
Práce na Hlavní pracovní poměr.
Požadujeme:  Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně, spolehlivost, aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou. Nutná znalost v oboru slaboproud, Excel, Word, mailová komunikace, internet. Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:  Práce na Hlavní pracovní poměr. Solidní přístup, jednání, jistota pravidelného platu. Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu, slušné platové ohodnocení, služební vozidlo a ostatní benefity společnosti.

Kontakt: barvik@echoalarm.cz, nebo: +420 603 556 561

 

2.5.2016 NOVÉ KAMEROVÉ SYSTÉMY (CCTV)

Doba pokročila, dnes má už opravdu každý zákazník možnost širokého výběru zabezpečovací techniky. Většina z nás, již dnes vlastní mobilní telefon. ANO, nově nabízený kamerový systém, již umožňuje ovládání a přístup (CCTV) z kteréhokoliv místa, v kteroukoliv dobu a čas. Potřebujete k tomu pouze mobilní telefon a Váš majetek máte stále pod kontrolou.

2.5.2016 PROJEKČNÍ ČINNOST

Již několik let, je pro všechny zákazníky připravena také služba PROJEKČNÍ ČINNOSTI !!!
Máte zájem o vytvoření kompletní projektové dokumentace k zabezpečení vašeho majetku?? Nechcete být nijak vázáni vytvořením projektové dokumentace k samotné realizaci?? Zdarma pro vás připravíme návrh na zabezpečení vašeho majetku a v případě vašeho zájmu, za předem stanovenou cenu zhotovíme projektovou dokumentaci, která vám poslouží k případné realizaci zabezpečení. To vše bez ohledu na termín a čas realizace. Takovéto vypracovaní projektové dokumentace, není závislé na výběru samotného dodavatele či montážní firmy.

 

Projektová dokumentace splňuje veškeré požadované a stanovené normy a její zpracování je na velice kvalitní úrovni.

 

NABÍDKA SLUŽEB

ECHO alarm, s.r.o.
Office Park Hloubětín
Poděbradská 55/88
190 00 Praha 9

Tel. +420 603 494 774

echoalarm-praha@echoalarm.cz

ECHO alarm, s.r.o.
Frýdecká 444/257
718 00 Ostrava – Kunčičky
Česká republika

Tel. +420 596 126 580
Fax +420 596 126 580

echoalarm@echoalarm.cz


ECHO alarm, s.r.o. - ekatalog.czBezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) - ekatalog.cz

© 2006 - 2019 ECHO alarm, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Created by web-evolution.cz